O mnie

Posted on Wrzesień 25, 2015

Cześć,

Jestem Goga i jestem copywriterką, a to mój blog kreatywny.

Żyję, żeby pisać. Piszę z pasji. Mój mózg nieustannie podsuwa mi szalone pomysły, a serce domaga się ich realizacji. Lubię kontrolowany chaos i nie usiedzę na tyłku dłużej niż pięć minut. Chyba, że jest to coś, co potrafi mnie wciągnąć jak na przykład scrapowanie lub malowanie akwarelami. Ciągle coś tworzę, taki nawyk. Lubię żyć kreatywnie na pełnych obrotach każdego dnia. Uczę się ciągle jak zwalniać tempo. Walczę z czasem próbując przeciągnąć dodatkowe godziny na swoją stronę.

Na tym blogu znajdziesz wartościowe teksty o copywritingu, dowiesz się co lubię w reklamach i jak ćwiczyć własną kreatywność, aby czerpać z niej jak najwięcej. Poznasz moje spojrzenie na wiele spraw. Zabiorę Cię w kilka inspirujących podróży. Pozwolę Ci odkryć miejsca w których byłam w naszych vlogach.

Znajdziesz tu wybuchową mieszankę moich pasji.  Dzielę się kawałkiem mojej przestrzeni Messy Head. Tworzę, piszę, scrapuję, wymyślam, prezentuję, gotuję, fotografuję, maluję, czytam. Z jednego obłędu kreatywnego w drugi. Cała ja!

Miło mi, że tu jesteś. Zostań ze mną 🙂

Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.

Mary Lou Cook
Przejdź do paska narzędzi