Najciekawsze konta Instagram ilustratorów

Posted in Inspiracje, Rysunki, Uncategorized
on październik 24, 2018
najciekawsze-konta-instagram-ilustratorow

Najciekawsze konta Instagram ilustratorów mogę oglądać godzinami. Ilustracje, szczególnie te najbardziej oryginalne, stale przyciągają moją uwagę. Nie bez powodu kiedyś chciałabym się nauczyć tej sztuki. Każda ilustracja opowiada jakąś historię i jest jedyna w swoim rodzaju. Dziś chcę podzielić się z wami najciekawszymi kontami Instagram ilustratorów. 

Tonia Tkach – ilustracje jak z bajki!

Pamiętam emocje, gdy trafiłam po raz pierwszy na instagramowe konto Tani. Każdy rysunek jest obłędny!!! Mam wrażenie, że każda ilustracja przychodzi jej z ogromną łatwością, a jej warsztat jest perfekcyjny. Rysuje naprawdę przepięknie i do tego z fantazją. Jej styl jest wyjątkowy, bardzo charakterystyczny. Zresztą, co tu dużo pisać, zobaczcie sami, odwiedzając jej konto poniżej. 

Tonia Tkach (@tonia_tkach) * Instagram photos and videos

99.2k Followers, 933 Following, 2,013 Posts – See Instagram photos and videos from Tonia Tkach (@tonia_tkach)

Babenkoirusa – można stracić głowę

Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia i nacieszenia oczu pięknymi inspiracjami jest instagram Iriny tworzącej pod nickiem Babenkoirusa. Na jej koncie znajdziecie mnóstwo akwarelowych cudeniek: dziecięce motywy, baśniowe, roślinne. Dokładnie takie, jakie ja lubię najbardziej! Polecam odwiedzić jej konto, bo jest rewelacyjne, a wszystkie ilustracje zapadają na długo w pamięci. 

Irina. Illustrations?. (@babenkoirusa) * Instagram photos and videos

3,832 Followers, 162 Following, 351 Posts – See Instagram photos and videos from Irina. Illustrations?. (@babenkoirusa)

Tanya Batrak – ilustracje dziecięce, które zachwycą dorosłych

Nieco inny styl prezentuje Tanya Batrak. Intrygujące ilustracje, delikatne, inne. Mają coś w sobie.  Tutaj też nie brakuje przepięknych motywów dziecięcych, które mnie urzekają! 

Tanya Batrak (@tanyabatrak_illustrations) * Instagram photos and videos

150 Followers, 37 Following, 55 Posts – See Instagram photos and videos from Tanya Batrak (@tanyabatrak_illustrations)

Zhan Illustrator – Ilustracje po których apetyt wzrasta!

Jeśli można ilustrować jedzenie to tylko w taki sposób jak robi to Zhan! Konto jest pełne słodyczy i apetycznych owoców! Nic dziwnego, że autor ze swoich akwareli wyciska jak najwięcej! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca.

Qi Zhan_illustrator (@zhanqi_illustrator) * Instagram photos and videos

45.9k Followers, 186 Following, 591 Posts – See Instagram photos and videos from Qi Zhan_illustrator (@zhanqi_illustrator)

Anything – przepiękne portrety akwarelowe i nie tylko!

Instagram Ani to prawdziwe źródło inspiracji. Uwielbiam wszystko, co tworzy! Wszystkie ilustracje są jak żywe! Wystarczy tylko wejść na jej konto, aby zakochać się w jej pracach! Chciałabym tak potrafić!

Anna | Illustrator |JewelryMkr (@anything_anna) * Instagram photos and videos

8,492 Followers, 384 Following, 2,304 Posts – See Instagram photos and videos from Anna | Illustrator |JewelryMkr (@anything_anna)

Littlecup – modowe ilustracje Ani

Ostatnią inspiracją jest Ania, która tworzy wyśmienite ilustracje modowe! Rewelacyjne sukienki, wszystkie błyszczące małe dodatki robią naprawdę niezłe wrażenie! Zapraszam na jej Instagram!

Anna Piotrowicz (@littlecup_official) * Instagram photos and videos

1,033 Followers, 891 Following, 282 Posts – See Instagram photos and videos from Anna Piotrowicz (@littlecup_official)


A Wy? Macie swoich ulubionych twórców na Instagramie lub miejsca pełne ciekawych ilustracji? Podzielcie się w komentarzach, chętnie odwiedzę! Dajcie znać czy chcecie cykl o najciekawszych kontach ilustracyjnych na Instagramie.

Jak nauczyć się rysować
Polecane-ksiazki-dla-copywriterow

To Ci się może spodobać! :)

Przejdź do paska narzędzi