Share week 2018 – Moi ulubieni twórcy

Posted in Inspiracje
on marzec 23, 2018
Share-week-2018

Share week 2018 to wyjątkowa akcja w blogosferze. Bardzo żałuję, że nie mogę wybrać wszystkich blogów, które czytam, a swój wybór ograniczam do trzech ulubionych. Sprawdźcie na kogo oddałam swój głos.

SHARE WEEK 2018 – TWÓRCY POLECAJĄ TWÓRCÓW

Share Week to coroczna akcja tworzona przez Andrzeja Tucholskiego, który włożył w nią ogrom pracy. O szczegółach akcji Share Week 2018 dowiedziecie się więcej z tego wpisu.To bez wątpienia świetna inicjatywa, dzięki której twórcy mogą się nawzajem poznać i odkryć nowe miejsca w sieci. Ja w tej akcji biorę udział już po raz drugi. Jesteście ciekawi kogo wybrałam? A kogo nominowałam rok temu? Wystarczy, że zjedziecie wzrokiem niżej lub kliknięcie w ten link, aby sprawdzić jakie były moje typy w ubiegłym roku. 

Tym razem swój wybór zawęziłam do grona trzech mężczyzn, których blogi czytam regularnie. 

MACIEJ WOJTAS – Jego uzależniające poczucie humoru sprawiło, że nie raz prawie zakrztusiłam się herbatą czytając jego mądre teksty. Z niecierpliwością czekam na kolejne. W swoich Facebookowych grupach (liczę na palcach: 1 grupa, 2 grupa, 3 grupa) (tak, prowadzi aż 3 grupy!) daje upust własnej kreatywności, która niesamowicie inspiruje do działania. Jeśli jeszcze Was w nich nie ma to ja śmiało zapraszam jako matka chrzestna jednej z nich 🙂  

JACEK KŁOSIŃSKIUwielbiam słuchać podcastów i czytać ciekawostki na jego blogu, którymi mnie zaskakuje. Nominacja w pełni zasłużona za ogrom przekazywanej wiedzy i nieustanne inspiracje.  

DAMIAN ŚWIERCZEKZa piękny styl, który działa na mnie niczym magnes na opiłek żelaza. 


A teraz mała prośba 🙂

Jeśli lubicie mój blog lub grupę inspiracyjną, którą prowadzę (tutaj)- możecie na mnie zagłosować. Jak? Wystarczy wypełnić ankietę na blogu Andrzeja Tucholskiego i zgłosić adres mojego bloga jako jednego z trzech, które należy zgłosić w ankiecie.

Za wszystkie nominacje dziękuję.

Historia autentyczna #13
Jak nauczyć się rysować

To Ci się może spodobać! :)

Przejdź do paska narzędzi