Wiosenne znajdki z sieci #2 – Formatowanie treści, bycie na bieżąco i jasne zdjęcia

Posted in Inspiracje, Znajdki z sieci
on marzec 20, 2017

Czas na kolejne znajdki z sieci! To mój cykl, w którym dziele się z Wami fajnymi treściami znalezionymi w sieci! Kto wylądował w drugim zestawieniu? Sprawdźcie!

Znajdki z sieci #2 – Kolejna dawka ciekawych treści!

U Magdy z My pink plum znajdziecie swietny tekst o 6 najczęstszych błędach w formatowaniu treści na stronach internetowych – bardzo go polecam, bo Magda wyczerpała ten temat i starannie go opisała, co zasługuje na wyróżnienie! 🙂 Jakie macie zdanie w tym temacie?

U Natalii, na jej blogu Jest Rudo  świetny wpis w formie poradnika, który podpowie Wam jak robić jasne zdjęcia. Mnie od kilku miesięcy ciekawi stylizacja w fotografii (ale oczywiście w granicy rozsądku). Wykorzystuję na to moje przerwy w pracy i staram się fotografować wtedy, gdy tylko mam chwilkę czasu. Przydasie do zdjęć trzymam w szufladzie mojego biurka, aby zawsze mieć je pod ręką.

Karolina, która prowadzi bloga Wariacje nie zawsze na temat poruszyła ostatnio fajny wątek i pyta: Czy wierzycie w miłość na całe życie? Bo ja wierzę! 🙂

Zastanawialiście się kiedyś jak się zorganizować na co dzień, aby mieć więcej czasu, być na biężaco z informacjami w sieci i jednocześnie skupić się na priorytetach? Jacek zdradzi sposób na produktywną prasówkę!

U Magdy na pracowitym blogu Dopracowani.pl znajdziecie kulisy powstawania jej nazw 🙂 Mowa oczywiście o świetnym, namingowym case study. Warto przeczytać, aby dowiedzieć się jak powstały jej marek.

Agnes on the cloud napisała wpis o tym, abyśmy bardziej siebie doceniali za to, jacy jesteśmy. Tak po prostu. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo wierzę w uważność, mindfulness i medytację.

U Barbary na jej blogu Interior Mad znajdziecie setny wpis, w którym zdradza kilka blogowych inspiracji wnętrzarskich! Wchodzicie na własną odpowiedzialność, bo mnie ten post wciągnął niesamowicie! Świetny pomysł na wpis i podpowiedź dla tych, którzy marzą o małej wiosennej odmianie w swoim domu (A, zapomniałam, muszę okna „dla Jezusa” umyć ;))

Jakie macie plany na wiosnę? Bo Diana z bloga Pieniądz jest Kobietą poleca Wam aż 13 rzeczy, które według niej warto zrobić na wiosnę 🙂 Koniecznie zajrzyjcie do wpisu, a nie zabraknie Wam pomysłów! 🙂

Jak piszecie to macie czasem niemoc twórczą? Teresa na swoim blogu zdradza ważne wskazówki, a najważniejsza według mnie brzmi tak: „Pisz mimo wszystko”. Mam nadzieję, że po blokadzie twórczej krzykniecie: O w Morelę! – Ale mam pomysł! 🙂

U Magdy M znajdziecie urocze karty ciążowe 🙂 Jako, że jestem fanką wszelkich grafik i DIY – nie mogę postąpić inaczej i muszę podzielić się nimi z Wami! A więc polecam! 🙂 Doskonale sprawdzą się w ciążowym project life!

Małe przypomnienie

Kolejne znajdki z sieci niebawem na blogu 🙂 Przypominam, że jeśli chcesz wylądować w tym cyklu – w każdy piątek na moim fanpage znajdziesz blogowe link party! Polecam najciekawsze wpisy! Wklej link do siebie, napisz kilka słów zachęty, a potem zapraszam Cię tu z powrotem 🙂

 

 

 

share week - ulubione blogi
historie-autentyczne-marta-grzymala

To Ci się może spodobać! :)

Przejdź do paska narzędzi