Znajdki z sieci #3 – Własna droga, decluttering i praca fotografa

Posted in Inspiracje, Znajdki z sieci
on kwiecień 15, 2017
Znajdki z sieci #3

W przerwie między świętami mam dla Was wielkanocne znajdki z sieci #3 z nową grafiką 🙂

Znajdki z sieci #3 – O poszukiwaniu swojej własnej drogi, pracy na planie fotograficznym

Na blogu Życie i podróże, który prowadzi Aneta znajdziecie wpis o poszukiwaniu własnej drogi. O tym, że najtrudniejsze to pierwszy krok, który wymaga odwagi. Jaka była Wasza najtrudniejsza decyzja w życiu? Czy jesteście z tych ludzi, którzy najpierwsz działają, a potem analizują czy odwrotnie? Polecałabym też IG Anety, na którym znajdziecie mnóstwo zapierających dech w piersiach zdjęć.

Aneta pisze:

Najtrudniej przełamać się i wykonać pierwszy krok by podjąć niestandardowe, bądź niepopularne decyzje i rozpocząć własną wędrówkę przez życie.

Łukasz Kłosiński na swoim blogu opisuje jak wygląda praca na planie fotograficznym w studio. Z wpisu dowiecie się m.in o jego pierwszych doświadczeniach z fotografią, dowiecie się też ile osób pracuje przy jednej sesji fotograficznej.

U Kingi na blogu My little pleasures (świetna nazwa bloga!) dowiecie się jakie grzeszki kulinarne czekają na Was na Sycylii. Przyznam szczerze, że najbardziej zaskoczyła mnie pierwsza pozycja, czyli arancino – kulka ryżu obsmażona w głębokim oleju. Najbardziej odważnym daniem jest dla mnie makaron z atramentem z czarnej kałamarnicy – odważyłabym się spróbować 🙂

U Marty na blogu Chytra Sztuka znajdziecie kilka wiosennych kolorowanek – w sam raz na wolne dni i przerwy w codzienności 🙂 Trzeba przyznać, że są bardzo fajne, idealnie sprawdzą się do malowania akwarelami lub mazakami.

Pracujecie z domu? Nie czujecie się czasem samotni? Jak sobie radzicie? Ania, czyli Kolorowa Matka popełniła bardzo ciekawy wpis o biznesowej samotności, koniecznie zajrzyjcie.

Znajdki w sieci #3 – Tekst o wycenie dla specjalistów, ochrona przed facebookowym spamem i pomysł na wakacyjny eurotrip

Jak często masz problem z wyceną własnej pracy? Wolisz specjalizację czy stawiasz na wszechstronność? A może jedno i drugie? Jeśli masz problemy z wyceną zajrzyj do wpisu Natalii, która pisze na blogu Dookoła pracy.

Klub Autora to miejsce, w którym znajdziesz wskazówki jak ochronić się przed facebookowym spamem. Bardzo ciekawy wpis, dzięki któremu w prosty sposób można uniknąć spamerstwa.

Macie problemy z zaplanowaniem wakacji? Wciąż nie wiecie gdzie pojechać? Może mały eurotrip? Dodam, że ja uwielbam ten film i marzy mi się od jakiegoś czasu, aby taki wypad zorganizować 🙂 U Doroty Milhudee przeczytacie świetny tekst.

Nicole ma miejsce w sieci, gdzie można poczytać m.in o psychologii, ale i o tym, że w życiu warto czasem się ogryzować od niepotrzebnych rzeczy i o tym przeczytacie właśnie w tym wpisie poświęconym declutteringowi na blogu Samorozwijalnii.  

U Ani na blogu My lifestyle znajdziecie kilka przeuroczych zdjęć z wypadu z Doliny Chochołowskiej! Jak ja uwielbiam takie miejsca! Zapominam w takich o wszystkim 🙂

Na jakie cierpienia są narażeni mężowie blogerek? O tym u Miniaturowej na deser 🙂

Na koniec krótko i treściwie

Jeśli macie ochotę znaleźć się w tym zestawieniu to zapraszam w każdy piątek na fanpage Messy Head do blogowego link party. W ramach tej inicjatywy polecam najciekawsze teksty z sieci.

Pełnia życia na fali
Jak zorganizować ślub i wesele w 9 miesięcy nie mając oszczędności?

To Ci się może spodobać! :)

Przejdź do paska narzędzi